Yumuşacık Ve Lezzetli Kolay Pamuk Poğaça Nasıl Yapılır?


Yumuşacık Ve Lezzetli Kolay Pamuk Poğaça Nasıl Yapılır?
Tarifimin detayları için youtube kanalımdan videomu izleyebilirsiniz.
https://bit.ly/3bamfN2
Youtube arama satırına “Zeynel Şef’ten Tarifler” yazarak kanalımıza abone olabilirsiniz.

Denediğiniz tariflerin fotoğraflarını benimle paylaşmak için beni takip edebilirsiniz. Beni Instagram’da takip ettikten sonra yemeğinizin fotoğrafını paylaşırken, kişi etiketlerine beni eklemeyi unutmayın!

Sosyal mesafemizi korumak ve elimizden geldiğince Korona virüsünden korunmak adına evden zorunlu ihtiyaçlarımız dışında çıkmamaya özen gösterdiğimiz bu günlerde kahvaltıda ya da çay saatlerinde ne yapacağız diyerek şaşırıp kaldığımız günler oluyor illa ki…
Bu nedenle bildiğiniz üzere biz de sizler için alternatif çözümler üretmeye çalışıyoruz. Bugün ki tarifimizde yine olabildiğince az malzemeli, çok kolay ve çok lezzetli, yumuşacık pamuk gibi poğaçalar yaptık.
Bu daha önce görmediğiniz yumuşacık ve lezzetli, üstelik yapılışı çok kolay pamuk poğaçalarımız nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, videomu izlemeyi unutmayın.

#zeynelşeftentarifler #zeynelseftentarifler #yemekrium #yemek #yemektarifleri #sahanelezzetler #mutfak #food #instagram #instagood #youtube #youtuber #youtubechannel #instafood #cheflerintarifleri #chef #cheflife #yemektarifleri #nefisyemektarifleri #foodstyling #foodstylist #poğaçatarifleri #poğaça #hamurişi #pastry #pastrychef #pastrylove #pamukpoğaça

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir