⚜️ALTIN SUYU NASIL YAPILIR ⚜️
⚜️ALTIN SUYU NASIL YAPILIR? ⚜️
Faydalarını okuduğunuzda, araştırdığınızda inanamayacaksınız. Kemik suyunu bol bol tüketmeliyiz. Kemiklerin içindeki minerallerin, faydalı bileşenlerin yapısının bozulmaması için fokur fokur kaynatmamak çok önemli. Fazla ısıda bu yapılar bozuluyor, küçük kabarcıkların çıkması yeterli. 24 saat boyunca pişecek. Tercihen 72 saate kadar da pişirilebilir.
İçme suyu kullanmak çok önemli.
Üzerinde köpükler oluşursa kaşıkla alıp temizleyin.


❌Eğer doğal ortamda, organik yetiştirilmiş bir hayvanın kemiklerini kullanmıyorsanız soğutup, donduktan sonra üstte biriken yağları kolaylıkla sıyırıp atın.

Kullandığınız kemikler etli ise isterseniz suyunu süzün ve o şekilde dondurun. Paylaşımda etli ve etsiz dondurulmuş kemik suyunu göreceksiniz.

Saf kemik suyu altın renginde olacaktır. İnanın altın suyu kadar değerlidir. ??
———————————————————————————
?FAYDALARINDAN BAZILARI?

İkinci beyin kabul edilen bağırsakların dostudur, bağırsakları onarır, yararlı bakterileri çoğaltır, depresyon, kanser, diyabet gibi birçok hastalığı önlemede etkilidir.
İçeriğindeki kolajen sayesinde yüzlerce liralık kremlerden daha etkili gençleştirme etkisine sahip.
Mineraller sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirir.
Yara iyileşmesini, büyüme hormonu salgılanmasını, karaciğer hücre yenilenmesini ve erkeklerde sperm oluşumunu destekliyor.
Eklem sağlığınızı destekler, kemiklerinizi güçlendirir.
Midedeki asit reflüyü tedavi eder.

Daha fazla bilgi için google arama butonuna ‘kemiksuyu faydaları’ veya ‘bone broth benefits’ yazıp araştırın lütfen. Tüm bilgileri buraya sığdırmak mümkün değil. ?

#kemiksuyu#bonebroth#akşamyemeği#sağlıklı#sağlıklıbeslenme#sağlıklıyaşıyoruz#healthyfood#healthylifestyle#healthyliving#nefisyemektarifleri#diyetyemekleri#cheflerintarifleri#nefistarifler#yemektarifi#lezzetkareleri#lezzetlerim#sahanelezzetler#sunumyeriniz#yemekrium#yemekgram#mucizetatlar#pisiryolla#lezzetrium#tarifsunum#nefisyemektarifleri#sunumgram#mukemmellezzetler#sunumgünlüğüm#tarifcegram#sunumduragi#mavipembesunum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir